Čomu sa venujeme:

– návrh bytových a komerčných priestorov všetkych kategórií – holopriestory, novostavby, rekonštrukcie, obchodné priestory, stánky
– interiér dodávame na kľúč, zrealizujeme vám ho s našimi overenými dodávateľmi v rámci všetkých stavebných úprav, nábytkov na mieru, ktoré nám vyrábajú skúsení stolári a zariadenie kúpeľní a bytu, doplnkov, vieme zabezpečiť so zľavami od viacerých dodávateľov
– venujeme sa aj menším priestorom ako sú garzonky, výstavné stánky, či priestory na prenájom s nižšími nákladmi.

Naša práca začína osobným stretnutím, kde sa snažíme zistiť čo najviac o klientovi a jeho potrebách a navrhneme viacero alternatív riešenia domu alebo interiéru. Z konzultácií a postupných úprav vytvoríme finálne riešenie, ktoré vieme kompletne zrealizovať.

Niečo o nás:

Ateliér KNBD sme založili v roku 2013, aj keď projekty navrhujeme už od roku 2004. Baví nás nápaditá architektúra a dizajn, nové trendy, ale máme rady aj staré originálne retro kúsky. Snažíme sa spríjemniť ľuďom bývanie, nájsť riešenia, ktoré by vám možno na prvý pohľad nenapadli a vyťažiť z každého priestoru maximum.

Architektúra a navrhovanie je pre nás zábavou a ak vás naša tvorba oslovila, rady sa podelíme o naše nápady a skúsenosti.