interiér bytu I bzovická I bratislava

Návrh interiéru na Bzovickej ulici v Petržalke. Ďalší príjemný petržalský byt vznikol v spolupráci s klientkou, ktorá má rovnako rada ako my čisté línie, otvorený presvetlený priestor a drevo ako zútulňujúci materiál. Interiér prešiel aj čiastočnou dizpozičnou zmenou. Otvor medzi chodbou a obývacou izbou bol rozšírený, čo ešte viac presvetlilo celý priestor a kúpeľňa bola natiahnutá smerom do zbytočne hlbokej izby. Získali sme tak peknú priestrannú miestnosť, kde sa zmestila aj práčka a walk in sprchový kút.

Lamely na bočnej strane zjemňujú pohľadové hmotové ukončenčenie horných skriniek a zároveň sú prepájajúcim prvkom, ktorý opakujeme v celom byte.

V kúpelni sme použili náš obľúbený efekt kombinácie striedania chladného a teplého materiálu 🙂 Veľkoformátový obklad v rozmere 1,2 m sme schválne nepotiahli až po strop, čím nám vznikol zaujímavý efekt.

Spálňa je vzdušná, minimalistická, čalúnená posteľ s nočnými stolíkmi je riešenie na mieru. Kráľovská modrá dodáva interiéru šmrnc 🙂

Našou úlohou pri návrhu pracovne bolo vytvoriť šatník s dostatkom úložných priestorov a pracovné miesto. Stolík sme umiestnili pri okno, miestnosť má pôsobiť čislo a útulne.